Warszawski Konkurs Wokalny

II Warszawskim Konkurs Wokalny
Warszawa w Piosence

Mamy przyjemność zaprosić dzieci i młodzież z Państwa placówki do udziału
w II Warszawskim Konkursie Wokalnym „WARSZAWA W PIOSENCE”
który odbędzie się pod honorowym patronatem

Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej „Krybar”

Konkurs znajduje się w wykazie zawodów artystycznych ustalonych
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół nr 69 w Warszawie przy ul. Drewnianej 8. Do udziału zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z terenu Warszawy
i okolic. Celem imprezy jest m. in. propagowanie wiedzy o historii naszej stolicy wśród młodego pokolenia. Stawiamy na rozwój twórczości dzieci i młodzieży oraz odkrywanie młodych talentów. Przesłuchania w Warszawskim Konkursie Wokalnym „WARSZAWA
W PIOSENCE” odbędą się 7 kwietnia 2017 r. w ZS nr 69 przy ul. Drewnianej 8 w Warszawie. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas
Gali Młodych Artystów 2 czerwca 2017 r.

Informacje o konkursie będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Skład Jury:

Maciej Pawłowski
Kompozytor, dyrygent, producent muzyczny, aranżer, reżyser i pedagog.
Kierownik muzyczny i dyrygent w Teatrze Muzycznym ROMA oraz Teatrze Powszechnym w Radomiu. Założyciel oraz dyrektor Autorskiej Szkoły Musicalowej.

Liwia Pawłowska
Prezenterka, wokalistka. Absolwentka UJ na Wydziale Filozofii, Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Gdansku na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – specjalność wokalistyka. Po wygranej programu zorganizowanego przez telewizję VIVA Polska na najlepszą prezenterkę współpracowała z VIVĄ oraz DISNEY CHANNEL.
Od 2003 związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, śpiewała m. in. w musicalach: „KOTY”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Aladyn Jr”.
Od 2007 roku prowadzi Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego – filia w Warszawie, wyreżyserowała kilkadziesiąt koncertów oraz spektakli z udziałem dzieci i młodzieży.
Wydała singiel „Scar on my eye” oraz płytę BJF. Współpracuje z Telewizją Warszawa jako prowadząca Programy Specjalne Telewizji Warszawa (PSTW) oraz relacje z czerwonego dywanu.

Katarzyna Gąsior
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w trzech specjalnościach (Wydziału Fortepianu, Klawesynu i Organów, Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki oraz Dyrygentury Chóralnej). W latach 2004-2005 przebywała na stypendium naukowym w Koninklijk Vlaams Muziek Conservatorium w Antwerpii, w klasie klawesynu Ewalda Demeyere i w klasie organów Jorisa Verdin. Odbyła staż artystyczny na Wydziale Fortepianu, Klawesynu i Organów w klasie prof. Lilianny Stawarz.
Aktywnie uczestniczyła w wielu kursach muzyki dawnej pod okiem wielkich znakomitości .W roku 2004 w ramach promocji młodych na Fringe Concert uczestniczyła w prestiżowym festiwalu muzyki dawnej Holland Festival Oude Muziek w Utrechcie. W latach 2005-2009 roku była organistką Parafii św. Edwarda w Pruszkowie. W tej parafii prowadziła jednocześnie chór dziecięcy Harfy Dawida, zespół wokalny Paciorki oraz zespół instrumentalny Dudki. Aktualnie aktualnie animuje życie muzyczne parafialne prowadząc chór mieszany Deesis.
Jest nauczycielem metody Suzuki i posiada kwalifikacje nauczycielskie II st. przyznawane przez Europejskie Stowarzyszenie Suzuki (ESA) (aktualnie w trakcie kursu III i IV stopnia). Jest nauczycielem fortepianu w Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. Akolada od 2009 roku.

Z pozdrowieniami
Organizatorzy Konkursu