Koło Młodych Odkrywców

Koło Naukowe dla dzieci z klas I-III SP działa w naszej szkole od roku 2010. Podczas zajęć uczniowie uczą się stawiać hipotezy i weryfikują je, przeprowadzając eksperymenty. W roku 2014 przyłączyliśmy się do programu „Klub Młodego Odkrywcy”, którego koordynatorem jest Centrum Nauki Kopernik. W całej Polsce i za granicą działa już ponad 700 klubów. Prowadzimy stałą współpracę z kilkoma z nich, uczestnicząc w ciekawych wydarzeniach.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki. Dzieci z klasy drugiej spotykają się rano, koło trwa dwie godziny lekcyjne. Uczniowie klasy trzeciej swoje zajęcia mają po skończonych lekcjach.
Nasi uczniowie uwielbiają eksperymentować oraz zdobywać nowe doświadczenia! Zarażają energią i chęcią poznawania świata!
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o nas!