ROWEROWY MAJ 2017

W sobotę 10 czerwca odbył się piknik rowerowy, na którym poznaliśmy wyniki akcji „Rowerowy Maj”. Nasza szkoła zajęła 48 miejsce na 83 szkoły startujące z całej Warszawy.

W konkursie plastycznym Leon Ilski zdobył wyróżnienie spośród tysiąca nadesłanych prac, ogromne gratulacjeJ

W naszej szkole miano najbardziej rowerowej klasy zdobyli uczniowie z 3c. W ramach nagrody wraz z wychowawcą Panią Kasią i pedagogiem Panią Anią wybrali się do kina. Drugie miejsce zajęła 0a,trzecie klasa 2c.

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę, już niedługo wręczymy wszystkim uczestnikom nagrody indywidualne.

Liczymy na to, że aktywne dojazdy do szkoły będą wśród Was coraz bardziej popularne, wygraną w rekreacyjnym uprawianiu sportu jest  wasze zdrowie J

Wyniki „Rowerowego Maja”

1 miejsce – 3c