Powróćmy pamięcią do tamtych lat!

Powróćmy pamięcią do tamtych lat!
KRYBAR w Powstaniu Warszawskim
 

Dnia 9 maja br, w ramach działań przybliżających sylwetkę żołnierzy Krybara zorganizowaliśmy wystawę fotograficzną „Żołnierze Armii Krajowej Grupy Bojowej KRYBAR w Powstaniu Warszawskim”.
Na korytarzu II piętra można było zapoznać się z fotografiami przedstawiającymi działania podejmowane przez żołnierzy w czasie powstania, zobaczyć zdjęcia naszych absolwentów oraz innych członków tej grupy.
Wystawa była kierowana głównie do Rodziców naszych uczniów, którzy tego dnia przybyli na zebrania klasowe. Rodzice otrzymali również egzemplarz gazetki szkolnej „Sówka”, w której zamieszczono m.in. artykuły naszych uczniów.
Szczególnie serdecznie dziękujemy władzom Uniwersytetu Warszawskiego za udostępnienie nam fotografii i za możliwość zaprezentowania tej wystawy na terenie naszej szkoły.