LEKCJA Z SITA

NASZA SZKOŁA W FINALE KONKURSU „LEKCJA Z SITA”

Z dumą informuję, że nasza szkoła zakwalifikowała się do ścisłego finału w konkursie „Lekcja z SITA” (jako 1 z 12 szkół
w Polsce, a jedyna z Warszawy) i stoi przed ogromną szansą wygrania zestawów urządzeń SITA, które wprowadzają mózg
w stan relaksu, wspomagają koncentrację a przez to przyspieszają naukę, nie tylko języków obcych. Mają również zastosowanie w pracy terapeutycznej, wspomagającej i rehabilitacyjnej. W związku z tym w dniu 23 marca 2017 r. odbędzie się w szkole Dzień Konkursowy. Będzie to niepowtarzalne spotkanie, gdyż gośćmi będą osoby, które zaprezentują nam metodę pracy z SITA. Każdy, począwszy od organu prowadzącego, Dyrekcji, przez nauczycieli, rodziców, a kończąc na uczniach będzie miał możliwość poznać jej działanie i zadać nurtujące go pytania, a przede wszystkim wypróbować sprzęt na sobie. Następnie napiszemy „Projekt organizacji zajęć metodą SITA” i dołożymy wszelkich starań, aby to właśnie nasza szkoła wygrała.